5.0SMDJ18CAS
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ18CAS
JLCPCB Part #
C3710170
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 171.2A 18V 20V 29.2V 2uA 5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS