5.0SMDJ17CAS
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ17CAS
JLCPCB Part #
C1977191
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 17V 20.9V 27.6V 2uA 35.7A@8/20us 5kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS