0202.062H
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
0202.062H
JLCPCB Part #
C3161970
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 250V 50A 62mA Plugin Disposable fuses ROHS