SMDJ150CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ150CA
JLCPCB Part #
C2649876
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 12.3A 150V 167V 243V 3kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS