026303.5MXL
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
026303.5MXL
JLCPCB Part #
C3157501
Package
Plugin,D3.9xL7.1mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 3.5A 50A 插件,D3.9xL7.1mm Disposable fuses ROHS