020302.5URG
MFR.Part #
020302.5URG
JLCPCB Part #
C3156508
Package
SMD,9.5x6.4mm
Description
-55℃~+125℃ 2.5A 250V 50A SMD,9.5x6.4mm Disposable fuses ROHS