0203.500URG
MFR.Part #
0203.500URG
JLCPCB Part #
C3165507
Package
SMD,9.5x6.4mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 500mA 50A SMD,9.5x6.4mm Disposable fuses ROHS