SDRI127-471MT
MFR.Part #
SDRI127-471MT
JLCPCB Part #
C5127293
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.5A 470uH 790mA 980mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS