1206L035/30NR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
1206L035/30NR
JLCPCB Part #
C7542940
Description
-40℃~+85℃ 1.5Ω 1.9mm 100ms 1mm 250mΩ 3.6mm 30V 350mA 40A 750mA 800mW 1206 Resettable Fuses ROHS