2920L700/12GR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
2920L700/12GR
JLCPCB Part #
C19193064
Package
2920
Description
-40℃~+85℃ 1.6mm 10mΩ 12V 14A 2.5W 2.5mΩ 40A 5.44mm 6s 7.98mm 7A 2920 Resettable Fuses ROHS