CR2512J101R0G
MFR.Part #
CR2512J101R0G
JLCPCB Part #
C102543
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 1W 1Ω 200V Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS