CR2010J20204G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR2010J20204G
JLCPCB Part #
C5154634
Description
-55℃~+125℃ 200V 200kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS