CR0603JA0122G
MFR.Part #
CR0603JA0122G
JLCPCB Part #
C101265
Description
-55℃~+125℃ 1.2kΩ 100mW 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS