CR2010F23300G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR2010F23300G
JLCPCB Part #
C5452449
Description
-55℃~+155℃ 200V 330Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS