TBJD157M016LRLB0045
MFR.Part #
TBJD157M016LRLB0045
JLCPCB Part #
C7399536
Description
-55℃~+125℃ 150mΩ 150uF 16V 24uA ±20% 2917 Tantalum Capacitors