TAJA335M006SNJ
MFR.Part #
TAJA335M006SNJ
JLCPCB Part #
C6278199
Description
-55℃~+125℃ 3.3uF 500nA 6.3V 7Ω ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS