TAJT226K004RNJ
MFR.Part #
TAJT226K004RNJ
JLCPCB Part #
C1958467
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.9Ω 22uF 4V ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS