T495X226M035ATE130
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T495X226M035ATE130
JLCPCB Part #
C4951984
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 130mΩ@100kHz 22uF 35V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS