TBJD157K010LBSC0000
MFR.Part #
TBJD157K010LBSC0000
JLCPCB Part #
C7358653
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 10V 150uF 15uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors