T491D685M035AT24787622
MFR.Part #
T491D685M035AT24787622
JLCPCB Part #
C1958375
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 35V 6.8uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS