TBJB226K006LWLC0045
MFR.Part #
TBJB226K006LWLC0045
JLCPCB Part #
C6331449
Description
-55℃~+125℃ 1.32uA 22uF 375mΩ 6V ±10% 1210 Tantalum Capacitors