KSF30A20B
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
KSF30A20B
JLCPCB Part #
C17635694
Package
TO-247
Description
-40℃~+150℃ 200V 25uA@200V 30A 50ns 980mV@30A TO-247 Switching Diodes ROHS