RHA0607680M025B
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
RHA0607680M025B
JLCPCB Part #
C6269824
Package
Plugin,D6.3xL8.7mm
Description
-55℃~+105℃ 140mA@100Hz 2.5mm 25V 45mΩ 5000hrs@105℃ 6.3mm 68uF 8.7mm ±20% Plugin,D6.3xL8.7mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS