LMLP0606N6R8CTAR
MFR.Part #
LMLP0606N6R8CTAR
JLCPCB Part #
C17562461
Package
SMD,6x6mm
Description
1.2A 1A 372mΩ 6.8uH ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS