LMLP03B3N3R3CTAR
MFR.Part #
LMLP03B3N3R3CTAR
JLCPCB Part #
C17659151
Package
1212
Description
1.21A 1.23A 3.3uH 80mΩ ±30% 1212 Power Inductors ROHS