AEH0810101M035R
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
AEH0810101M035R
JLCPCB Part #
C5582408
Package
SMD,D8xL11mm
Description
-55℃~+125℃ 100uF 11mm 2000hrs@125℃ 35V 88mA@120Hz 8mm ±20% SMD,D8xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS