TSA06131-095B332CA-006A
MFR.Part #
TSA06131-095B332CA-006A
JLCPCB Part #
C50395937
Package
Plugin
Description
-25℃~+70℃ 12V 50mA 7.8mm 7.8mm 9.5mm No PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件 Tactile Switches ROHS