PS222J3F2001
MFR.Part #
PS222J3F2001
JLCPCB Part #
C3019068
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+100℃ 2.2nF 2kV ±5% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS