MMKP472J3A1001
MFR.Part #
MMKP472J3A1001
JLCPCB Part #
C484933
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 4.7nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS