MMKP333J3A1501
MFR.Part #
MMKP333J3A1501
JLCPCB Part #
C5371181
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+100℃ 1kV 33nF ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS