NRSA6045-100M
MFR.Part #
NRSA6045-100M
JLCPCB Part #
C5213804
Package
SMD,6x6mm
Description
10uH 2.6A 4.2A 52mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS