NRSC6028-4R7N
MFR.Part #
NRSC6028-4R7N
JLCPCB Part #
C2762064
Package
SMD,6x6mm
Description
3A 3A 4.7uH 47mΩ ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS