MDE1040-100M
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
MDE1040-100M
JLCPCB Part #
C842884
Package
SMD,11.5x10mm
Description
10uH 30mΩ 7.8A 8.5A Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS