RN73H2BTTD16R5B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD16R5B25
JLCPCB Part #
C2556660
Description
-55℃~+155℃ 16.5Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS