RN73H1JTTD5301B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD5301B10
JLCPCB Part #
C4168135
Description
100mW 5.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS