SR73W2HTTE3R30F
MFR.Part #
SR73W2HTTE3R30F
JLCPCB Part #
C2601248
Description
-55℃~+150℃ 3.3Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS