RN73R2BTTD52R3D50
MFR.Part #
RN73R2BTTD52R3D50
JLCPCB Part #
C3972686
Description
-55℃~+155℃ 250mW 52.3Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS