RN732BTTD4753F50
MFR.Part #
RN732BTTD4753F50
JLCPCB Part #
C4131343
Description
-55℃~+155℃ 125mW 475kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS