RN73H2ATTD9761F50
MFR.Part #
RN73H2ATTD9761F50
JLCPCB Part #
C4102207
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.76kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS