P0805H9100BBT
MFR.Part #
P0805H9100BBT
JLCPCB Part #
C3943797
Description
-55℃~+155℃ 200mW 910Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount