RN732ATTD6811F50
MFR.Part #
RN732ATTD6811F50
JLCPCB Part #
C4294117
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.81kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS