RK73H2HTTE2373F
MFR.Part #
RK73H2HTTE2373F
JLCPCB Part #
C5853327
Description
-55℃~+155℃ 237kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS