RK73H2ETTD7874F
MFR.Part #
RK73H2ETTD7874F
JLCPCB Part #
C4159638
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.87MΩ Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS