RK73H2BRTTD1400D
MFR.Part #
RK73H2BRTTD1400D
JLCPCB Part #
C7343433
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS