ERJ-PA3F5491V
MFR.Part #
ERJ-PA3F5491V
JLCPCB Part #
C4360570
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS