RN732BTTD5101A25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD5101A25
JLCPCB Part #
C4227300
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS