RN73H2BTTD1562F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1562F10
JLCPCB Part #
C2558318
Description
15.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS