RN731JTTD2293B50
MFR.Part #
RN731JTTD2293B50
JLCPCB Part #
C4071235
Description
-55℃~+155℃ 229kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS