RK73G2BRTTD3303C
MFR.Part #
RK73G2BRTTD3303C
JLCPCB Part #
C5725108
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS