RK73G1JRTTD1210F
MFR.Part #
RK73G1JRTTD1210F
JLCPCB Part #
C5725190
Description
-55℃~+155℃ 100mW 121Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS